Dogodki ikona datum 09.10.2014 ob 20.00 do 09.10.2014 ikona lokacija Kulturni dom Izola

BAS IN GLAS

BAS IN GLAS

Glasbeni dvojec Nejc Sajovic (vokal) in Jaša Hedžet (bas kitara, efekti) prisegata na iskrenost in spontanost. Z basom in glasom ustvarjata bogato glasbeno izkušnjo in nas vsakič odpeljeta na potovanje z doživetim pripovedovanjem.

Bas in Glas sta v mesecu maju pri založbi Celinka.si izdala debitantsko ploščo z naslovom Časovni (u)stroj. Njuna skladba Okej, okej, okej, okej je bila popevka tedna na Valu 202, uredništvo Vala 202 pa je skladbo Časovni (u)stroj, po kateri je plošča dobila naslov, uvrstilo tudi na kompilacijo Val 010 – imamo dobro glasbo.

Zgolj z vokalom in bas kitaro ustvarjata bogato glasbeno izkušnjo in prijetno vzdušje ter popeljeta poslušalca na potovanje med družbenimi in osebnimi vprašanji. Gre za doživeto pripovedovanje, ki je pospremljeno z raznolikimi glasbenimi podlagami in odpira vrata za kritičen razmislek in samoanalizo.

»Njuno uokvirjenje v rap bi bilo preozko, saj gre za preplet glasbe, ki s pomočjo bas kitare nastaja v živo, in pripovedi, ki so prej literarne kot raperske. Gre za svež in iskren dvojec, ki na vprašanje žanra odgovarja z besedami: bas in glas.«
Drago Mislej – Mef

Obeta se nam več kot koncert in več kot literarni večer: klubski večer Centra za kulturo, šport in prireditve Izola!

 Število mest je omejeno, zagotovite si vstopnice pravočasno!

ART KINO ODEON SPORED

Center za kulturo in šport Izola

Prijavite se na naše e-novice

Želite biti na tekočem z našimi kulturnimi dogodki, športnimi aktivnostmi in nepozabnimi prireditvami?

Pridružite se naši skupnosti in prejmite najnovejše informacije neposredno v vaš e-nabiralnik.

1 Skip to content